- wydarzenie już minęło.
☕ Spotkanie Klubu Seniora – Integracja po wycieczce do Bolesławca
18 sierpnia, 2025 @ 11:00 - 13:00

☕ Zapraszamy Seniorki i Seniorów na spotkanie integracyjne, aby przedyskutować wrażenia po wycieczce do Bolesławca. Będziemy wymieniać się wspomnieniami z wycieczki, zdjęciami, ciekawostkami z podróży i rozmawiać o zabytkach i historii miejsca. Spotkanie przy pysznej kawie, herbatce i domowym ciastku, w towarzystwie, które powita Cię z otwartymi ramionami.
📝 Wydarzenie OTWARTE
💲 Spotkania BEZPŁATNE
Wydarzenie zorganizowane w ramach projektu „Działania na rzecz wrocławskich Seniorów w formie wyjazdów rekreacyjnych w 2025 roku”. Projekt realizowany jest przez Stowarzyszenie Grupa z Pasją i współfinansowany przez Gminę Wrocław www.wroclaw.pl oraz ze środków statutowych Stowarzyszenia.