Nasze Inicjatywy

OdRęczny Rewir

Czym jest OdRęczny Rewir?

Sklepik charytatywny

Znajdziesz tu rzeczy niepowtarzalne i oryginalne, wykonane przez kolektyw Rewiru Twórczego - od drobnej biżuterii, po piękne ceramiczne patery.

Całość dochodu przeznaczamy na realizację celów statutowych Stowarzyszenia Grupa z Pasją.

i nie tylko...

Jest to także miejsce lokalne, gdzie mieszkańcy mogą wpaść po unikalny prezent dla swoich bliskich, na urodziny i imieniny, rocznicę czy podarunek od serca.

Wyboru dokonujecie w przytulnym wnętrzu Rewiru Twórczego, przy pysznej kawie lub herbacie, a my posłużymy radą i pięknie zapakujemy!

Dlaczego?

Sklepik charytatywny chodził za nami już od dawna, a Wy wciąż pytaliście o możliwość zakupu naszych wyrobów. Więc jest!
Do tej pory organizowaliśmy kiermasze okazjonalne, ale regularny sklepik pozwala nam zaoferować to, co tworzymy na co dzień – niepowtarzalna ceramikę, obrazy, kolaże, biżuterię, bibeloty, rękodzieło, kosmetyki i wiele innych unikalnych rzeczy.

Gdzie trafiają zebrane pieniądze?

Sprzedaż stanowi działalność odpłatną pożytku publicznego naszego Stowarzyszenia, a opłaty są darowizną.
Całkowity dochód z darowizn pozwala nam zasilić działania naszej organizacji na rzez lokalnej społeczności, rozwijanie pasji dzieci i dorosłych poprzez bezpłatne warsztaty, pomoc charytatywną dla osób potrzebujących, wspieranie Seniorów i dobrego sąsiedztwa.

Czy jest możliwa oferta biznesowa?

Tak, realizujemy większe zamówienia dla klientów biznesowych, np. prezenty korporacyjne, łącznie z ozdobnym pakowaniem.

Gdzie znaleźć OdRęczny Rewir?

Zdjęcia i informacje o naszych najnowszych wyrobach możecie znaleźć na Instagramie oraz Facebooku OdRęcznego Rewiru. Jeśli wolicie obejrzeć je z bliska, zapraszamy do Rewiru Twórczego, gdzie czeka na Was gablotka sklepiku z produktami.

Pamiętajcie, że każdy wyrób jest unikatowy i może troszkę różnić się od tych ze zdjęć (kolor, wzór, kształt, itp.) ze względu na rękodzielniczy charakter naszych produktów.

Scroll to Top